Languages:
Emlak Arama
 • Şehir
  Semt
  Durum
  Türü
  M.Kare
   
  Fiyat
   
   
Kredi Hesaplama
Hizmetlerimiz
Referans Kodu
Banka Kredileri
Özel İlanlar
Hakkımızda
FORUM EMLAK & MİNARE İNŞAAT Fahrettin Minare tarafından 1989 yılında kuruldu. Güveniniz ve tercihinizle şu anki konumuna geldi. Hedefi ve prensipleri ciddiyet, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, yalansız bir iş düzeni ve etik değerek üzerine kuruldu ve kurulduğu günden bu güne prensiplerini koruyarak geldi. Gemlik'te satılık ve kiralık dairelerin yanı sıra, satılık depolama arsaları, satılık sanayi arsaları, satılık villalar, satılık konut imarlı arsaları, satılık dükkanlar, kat karşılığı arsaları vb gayrimenkulleri zengin portföyümüz içerisine dahil ettik. Gemlik dendiğinde aklınıza gelebilecek ticari faaliyetler içerisinde ne varsa hepsi portföyümüzde mevcut. Bir çoğunuzun aklına Gemlik dendiğinde belki 'Gemlik Sofralık Zeytini :)' gelmekte; lakin gelişen nüfusu, sanayisi ki Borusan, Borçelik, Yılport, Gemport, Roda, Çimtaş, MKS, Buseb gibi büyük sanayi kuruluşlarımızın yanı sıra artık Türkiye'nin Otomobili TOGG'da ilçemizde. Amacınız; yaşam, ticari, ya da yatırım olsun farketmez. Amacınız ne olursa olsun biz buradayız ve sizlere hizmet etmekten mutluyuz gururluyuz. Sanayi, Liman, Lojistik ve Zeytin'in başkentine HOŞGELDİNİZ... PROFESYONELLER FARK YARATIR: Forum Emlak & Minare İnşaatın profesyonelliği ve tecrübesi ile her türlü gayrimenkulünüzün alım, satım ya da kiralama yollarından ihtiyacınız olana kolayca ulaşırsınız.
Misyonumuz
 • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
 • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
 • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
 • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
 • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  
 • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
 • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.
Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

En Uygun Satılıklar
En Uygun Kiralıklar
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
 Google
 İnternet Reklamları
 Yerel Gazete
 Arkadas Önerisi
Anket Sonuçları
Linkler

webtasarım

Gemlikte Emlakçı Forum Emlak & Minare İnşaat
   
   
 
 Adres Bilgileri
 Firma İsmi  Forum Emlak & Minare İnşaat
 Adres  İstiklal Cad. No 30/A Gemlik - Bursa
 Telefon  0.224.513 42 36 - 0.224.513 42 37
 GSM  05322323655
 Faks  0.224.513 42 36
 E-Posta  info@forumemlak.com
Harita için tıklayınız
 İletişim Formu
 İsim Soyad
 Telefon
 Faks
 E-Posta
 Mesaj
 Onay Kodu
 
   
 
 Şehir
 Semt
 Durum
 Türü
 Maksimum Fiyat
 İsim Soyad
 Telefon
 E-Posta
 Mesaj
 Onay Kodu